TRABZON SÜRMENE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim REVİ’nin 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim REVİ, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim REVİ’nin 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Çok Değerli Eğitimcilerimiz;

2018/2019 Eğitim-Öğretim yılına huzur ve güven içerisinde başlayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması görevi bizlere düşmektedir. Ülkemizin geleceğe güçlü bir şekilde hazırlanması için amacımız; ailesini, ülkesini ve milletini seven, daima yüceltmeye çalışan, ülkesine, ailesine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getiren bireyler yetiştirmektir. Öğrencileri ile buluşma heyecanını yaşayan eğitim yöneticilerimize  ve eğitimcilerimize başarılar diliyorum.

 

Kıymetli Veliler,

Öğrencilerimizin okula uyumu ve eğitim öğretim çalışmalarımızın verimliliğiyle ilgili gönüllü seferberliğiniz için şükran ve saygıyla sizi selamlıyorum. Yeni eğitim- öğretim yılında da desteklerinizi esirgemeyeceğinizden eminiz. Bu süreçte yanımızda olduğunuz ve yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz

Sevgili öğrencilerimiz, yeni eğitim öğretim yılında hepinize sağlık ve başarılar diliyorum. Geleceğimizi, ülkemizi, ideallerimizi emanet ettiğimiz sizler, yeni eğitim öğretime başlamanın tatlı telaşı içerisindesiniz. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Sizler de kendinize inanın ve güvenin. Göreceksiniz ki başarılı olmak sizin için zor olmayacaktır.

 

           Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 eğitim- öğretim yılında başta öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere velilerimize, okul yöneticilerimize, tüm Milli Eğitim camiamıza sağlık ve başarılar diliyorum.

 

 

                                                                                                                                           Halil İbrahim REVİ

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Çamlıca Mah.Hükümet Konağı Kat3 Sürmene / Trabzon - 0 (462 ) 746 2856 - 1775

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.