TRABZON SÜRMENE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Sayın Mehmet Alper ÇIĞ, Gemi Sanayii İş Adamları ve Müdürlerimizle “Okul Sanayi İşbirliği” Protokolünü İmzaladı.

08.12.2017 tarihinde Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakamımız Sayın Mehmet Alper ÇIĞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim REVİ, Sürmene Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Harun HAMZAÇEBİ, Başaran Gemi Sanayi Genel Müdürü Hakan BAŞARAN ve Aksoy Gemi Sanayii Genel Müdürü İbrahim AKSOY ile bir araya geldiler. Kaymakamımız Sayın Mehmet Alper ÇIĞ hayırlı olsun temennisiyle Metal Teknolojisi Alanı Kaynakçılık dalında eğitim gören öğrencilerimizin daha iyi eğitim alabilmesi, staj ve iş imkânlarının iyileştirilmesi, eğitim birimi oluşturulması hükümlerini içeren protokolü imzalayarak sanayicilerimizle birlikte okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledi.
Kaymakamımız  Sayın Mehmet Alper ÇIĞ,  Gemi Sanayii İş Adamları ve Müdürlerimizle “Okul Sanayi İşbirliği”  Protokolünü İmzaladı.

10-12-201710-12-201710-12-2017

Çamlıca Mah.Hükümet Konağı Kat3 Sürmene / Trabzon - 0 (462 ) 746 2856 - 1775

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.